Tema: Stiforp
Pogledaj jedan post
Old 30.01.2012., 11:07   #8
Quote:
ivančica04 kaže: Pogledaj post
ja sam na internetu našla jednu osobu,koja se time bavi,par puta sam mu poslala mail,jer sam imala dodatnih pitanja,i odmah mi je odgovorio,poslao i video zapis ,sve,ali nisam se još uključila u to,ali namjeravam krajem mjeseca,kad mi legne plaća,jer naravno treba uložiti u to,mogu uložiti najednom 150 dolara za godinu dana,stim da dobijem sve potrebne alate ili,uložim na mjesec dana 40 dolara,ako ne ide odustanem,probala bim.kada već surfam non stop po fejsu,i internetu barem da probam nešto raditi,da imam neke koristi od toga.
Da su to malo pametnije napravili - tipa, prvo ti dali priliku da vidis kako radi, da zaradis pa makar i 10$, pa tek ONDA kazu - e sad ulozi toliko i toliko ako zelis nastaviti...
Nego odmah iz neba pa u rebra daj 150$. Jedna osoba nije ni priblizno dovoljna da ti ulije povjerenje u taj sustav. Uglavnom, procitao sam neki review toga i nije bas najjasniji core biznis. Dobijes hrpu tih alata za promociju, ali moras imati neki svoj biznis kojeg ces promovirati?
U svakom slucaju not my cup of tea.
Ili mozes reklamirati sam stiforps i dobivati neku lovu od ljudi koji se prikljuce preko tebe? Zato ti treba puno strpljenja, truda, moljakanja i ubjedivanja ljudi - i jos uvijek ce jako veliki dio njih odustati od programa.

MLM marketing ima smisla ako si osoba od velikog utjecaja na druge, ako imas ogroman networking, 5000 facebook frendova koji te obozavaju (ovo zadnje je sala).

evo mali citat vezano za stiforp:
"You can decide to promote the company and build a downline with it, but the retention rate (the amount of active customers) of this kind of product is extremely low. As soon as people see that they are not making money just by being part of the company, they will leave your team. 95% of the people who are part of a network marketing company doesn’t even make enough money to cover their monthly autoship. Just think about it: why would people keep paying for marketing tools when they don’t even use them?"

U svakom slucaju ako se vec radi o MLM strukturi, ja preferiram one koji iza sebe imaju zbilja kvalitetne i potrebne proizvode, iako potrebna je i svjezina, znam dosta ljudi koje su drugi zamrzili (pa i ja), jer su SILOVALI herbalife, tupperware i slicne stvari koje, budimo realni - vecini ljudi zbilja ne trebaju, pogotovo ne u vrijeme krize. Ovo je cisto dobronamjerni savjet - razmisli dobro prije ulaska, mozes li zbilja vrbovati dosta ljudi da ti se to isplati, ili naravno ako vec imas neki svoj biznis, ovime bi mogla izgraditi nekakvu (ne bas lijepu) stranicu za njega. Iako na kraju dana najbitnije od svega je koliko mozes ljudi zainteresirati za svoj proizvod. Sta god on bio.

ps, u tome ti moze pomoci moj potpis.
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom