Pogledaj jedan post
Old 16.06.2008., 16:58   #81
Quote:
foresst kaže: Pogledaj post
negdje sam pročitala da su im leđa spremna za sjedenje kada stavljaju nožne prstiće u usta. ..
ovo bi moglo biti točno utoliko što su to neke stvari koje se prosječno približno (vremenski) zaista počnu događati... dakle, prosječno, znači ima odstupanja... kao i ona priča da kad se beba počne sošl (social) smijati, mama je spremna za sex... nema veze, ne smješka se zato, al eto ti prvi osmjesi zaista su najčešće podudarni sa završetkom babinja...
evo, baš sam našla i u jednoj knjizi koju malo iščitavam od dr. Richarda Woolfsona (eminentan, poznat, bla truć)... da djeca već sa 3,max 4 mj. imaju dovoljno zrelu kralježnicu za te vježbice (da im se daju ruke, pa ih se nježno diže, ili se sami dižu koliko mogu), a sa 5,6 da ih je ok pustiti malo sjediti (malo!) poduprte nekim jastucima, pa se drže rukicama ispred...
ne znam, znam samo da moja baš pita pomoć oko toga, a ja ne volim da moja ljubav dreči, pa joj od 3.mj.svesrdno pomažem u toj njezinoj gimnastici, i fino se razvija, nema što
veseli me što se jedan tako eminentan stručnjak slaže sa mojom zdravo-seljačkom konstatacijom
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom