Tema: Krađa
Pogledaj jedan post
Old 30.03.2011., 16:28   #31
Erm..imao sam ja obrnuto iskustvo.
Sfalilo love taj mjesec - nebitno sad al detalj bitan za pricu - placao sam zivim novcima taj put , za razliku od maestra kojim inace placam.
Neka smjesna cifra bila , tek tolko da doguram do plaće - ne volim ikakav oblik kreditiranja od strane drugog, radije cu isprosit tih 50 kn kaj mi je trebalo za 3 dana do plaće - natocim , platim, sjedam u auto l

ik izlazi van , siri ruke , da sam ga zajebo , da ta novcanica od 20kn vise ne vrijedi, da ima sve na kameri..ja u nevjerici gledam sta ne vrijedi , najnormalnija novcanica, kaj si ti Željko Rohatinski

mislim si - idem zuri mi se , kad mi je tak nastupio sterat cu ga u k makar me tuzio lik i dobio spor, rijec je o 20 kn !! , lik me a priori napao da ima kamere postavljene da mi se vidi registracija koda sam ukro i njega i stanicu

onda se sjetim da auto nije na mene , ako nes tenkre i pokrene , doci ce vlasniku auta a necu se brukat objasnjavat da mora imat peripetija zbog doticnog iznosa

odlazim par km dalje do cure , trazim ju gorenavedeni iznos ko gorenavedeni prosjak - vracam ovom novce i odlazim.



Jasno mi je dase nagledaju hit&runova , ali ovo nije nacin.
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom