Pogledaj jedan post
Old 08.12.2011., 14:53   #82
prije cca 25 godina i mjestu u kojem živim je bio cirkus. moji nisu imali za ulaznicu, a cijeli razred je išao. učiteljica mi je platila kartu jer je imala novaca i nije tražila natrag. bio sam najsretniji na svijetu i još uvijek sam zahvalan učiteljici na tome, makar ona sigurno to ne pamti. nije bilo nikakvih problema ni s učiteljicom ni s mojima.

kod problema autorice, ja jedini problem vidim u tome da je učiteljica tražila novce natrag. nikakav drugi. dijete je bilo savršeno upoznato s time da nema i što sad. ni ja nisam imao pa nemam nikakve traume zbog toga, više cijenim neke stvari sada. i boli me kad vidim da dijete nema, i zato ću radje dijete ostaviti doma nego da ide nekud pa da nema za ono što imaju drugi. 20 kn nisu neki novci i nitko mi ne može reći da je to danas problem. 200 možda jest, ali 20 nije. (barem se trudim vjerovati da nije). problem je u junk hrani iz McDonaldsa? a Piko parizer je super turbo ekstra zdrava hrana? dajte ljudi ohladite malo. vrati novce učiteljici i to je to.

Zadnje uređivanje nevrmajnd : 08.12.2011. at 14:58.
nevrmajnd is offline  
Odgovori s citatom