Pogledaj jedan post
Old 03.11.2012., 10:17   #9
Evo, išla sam si po kavu pa ću sad malo opširnije

Ribež, u jako sličnoj smo situaciji, samo što je meni lakše jer imamo normalnu učiteljicu. I moja je curka ( ali i dosta druge djece iz razreda ) "popustila" pa je zaslužila i svoju prvu trojku, koja ju je btw šokirala pa mi je to u informativku napisala ovako:



E sad, kod nas je malo drugačije jer je ona "popustila" samo iz jednog predmeta pa mi se čini da se tu ne radi o krivom načinu učenja ili cjelokupnom odnosu prema obavezama, nego se jednostavno počelo filtrirati za što je dijete više nadareno a na kojem području će trebat više poraditi.

Ono što mene zanima je, kako?

Kada Lord ovako obrazloži zašto ispitivanja nisu dobra, savršeno ima smisla, ali koji je onda dobar način ?

Ja Ribež nisam bila kao ti, predmete koje sam voljela, odrađivala sam lako, ali one koji mi nisu išli, prošla sam dobro svim mogućim dovijanjima i te rupe u znanju se i dan danas vide. Koristila sam se i šalabahterima i "trikovima" da se na početku sumanuto javljam pa me kasnije zaborave, i poklonjenim ocjenama na temelju ostalih odličnih ocjena i lijepim očima i raznim načinima na koje ni u kom slučaju ne mislim nju usmjeravati ali ni sama nisam pametna kako razvijati zdrav interes prema nečem što ti uvjetno rečeno ne ide.
__________________
--------------------------------

Zadnje uređivanje Peek-a-Boo! : 03.11.2012. at 10:27.
Peek-a-Boo! is offline  
Odgovori s citatom