Pogledaj jedan post
Old 09.02.2017., 22:13   #22
Quote:
blond lady kaže: Pogledaj post
ne znam koliko je pametno tražiti indivi. pristup zbog tog problema koji se može riješit uz trud svih (roditelja, učitelja, logopeda)..mislim učiteljica ako je dobra uvijek pokušava više se malo posjetit djetetu ako ima neki problem..ne znam dali idu u boravak..mi smo imali divnu učiteljicu u boravku koja je jako puno radila sa h.

sa tim ind. pristupom će biti samo odmah etiketirana i to je može pratit kroz cijelo školovanje bez potrebno...
Ja realno ne vidim nista lose u individualiziranom pristupu.....niti ce je to pratiti bezpotrebno cijelo skolovanje......a pomoci ce joj da nadvlada te razvojne teskoce (te logopedske probleme su svrstali u prolazne razvojne teskoce) i dostigne vrsnjake.....
Kada se te razvojne teskoce prevladaju i individualizirani pristup se ukida.....
Ali ako joj u ovom periodu zivota treba takav pristup (a ja kao roditelj mislim da treba), ne vidim zasto joj to nebi omogucili....


Evo primjera iz njenog imenika:
Hrv ;5 (ucenica sa lakocom izgovara abecedu), 2 (ucenica je napisala ispit uz individualni pristup)

Mat: 5 (kratki test - zbrajanje i oduzimanje do 10), 4 (zbrajanje i oduzimanje do 10, zadatci rijecima - ucenica je potpuno samostalno rijesila ispit uz individualizirani pristup produzenja vremena pisanja ispita)

Lik, Gl, Vj, Tzk i Eng- to ima sve 5....

Pid: 3 ( test - ne cita sa razumjevanjem)




Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.

Zadnje uređivanje Twinmama : 09.02.2017. at 22:26.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom