Pogledaj jedan post
Old 28.04.2017., 23:05   #278
Quote:
Johny100 kaže: Pogledaj post
Znam kako zvuči, sebično, i meni osobno ogavno, a na kraju pameti mi je da nekoga povrijedim.

Da u pravu si, osjete se itekako i izgleda jadno i žalosno, jer se ti koraci, iskustva razvijaju kada imaš npr. 17 g. pa ne znaš šta radiš pa drugoj strani to ispadne čak i simpatično, a ja se sa 28 g. još ponašm kao da imam 17 g. u tome pogledu i nije privlačno.

Možda si ne mogu sam pomoći da razbijem taj krug u kojemu se nalazim, možda bi stvarno trebao potražiti stručnu pomoć. U nekim segmentima socijaliziranja nisam savršen i priznajem to, bio sam uvjeren da mogu to sam riješiti kao sve do sada, ali izgleda da ne mogu.
Za početak, promijeni pristup! Tražiš curu na kojoj ćeš vježbati svoje iskustvo ili što već...to ti je pogrešno. Više ćeš se svidjeti nekoj ako budeš smotan nego proračunat. Takav kakav jesi se nećeš svidjeti svakoj, ali onoj curi koja je baš za tebe hoćeš. Nitko se ne može svidjeti svakome, kužiš? Prihvati to! Ružno je iskorištavati druge bez obzira u kakvoj smo situaciji. Iskrenost i opuštenost, to ti mogu biti najbolji saveznici, a ostavi se igrica i glumatanja onog što nisi jer ti neće donijeti ništa dobro!
Neki muškarac koji je po prirodi frajer može imati puno uspjeha, ali ako netko tko to prirodno nije odluči oponašati na kraju zezne sam sebe jer privuče pogrešne osobe, a to ti je opet gubljenje vremena.
Elois is offline  
Odgovori s citatom