Pogledaj jedan post
Old 20.07.2010., 10:56   #9
ne mogu ti pomoći ali mogu ti ispričati svoj primjer ..ja sam udana za jednog sličnog..
kao i ti do svoje tridesete imala nekoliko veza, sex mi je bitan kao svakoj osobi sa zdravim libidom i željom da voli svog partnera i fizički..
kad sam ga upoznala bio je sve sto sam do tada tražila u vezama ( i još je uvijek) osim jedne stvari...libido mu je poprilično nizak..to znači sex 1-3 mjesečno , nemaštovito , erekcija ne baš čvrsta ,sve gotovo za 2 minute svrši ,uvijek isto, bez strasti ..on kaže da mu je to dovoljno, bitnije su mu druge stvari u našem odnosu...
kao sto je to noola dobro sročila "Ovaj moj je svršavao, istinabog, na svoj neki određeni način, ali volju za seks nije imao niti je znao uživati u seksu, davati sebe u seksu... ali postala bih frustrirana tijekom seksa, prihvaćala to što daje i davala koliko znam i mogu, ali svejedno se osjećala nezadovoljenom. A onda, ponovno nakon još par mjeseci, kad sam znala što me čega u seksu s njim, Nisam se više mogla napaliti na jedno ništa..."

e sad može li se ostati u takvoj vezi? sve zavisi kako si postaviš prioritete..ja sam kad sam skužila da se naš sex nikada neće popravit bila u ozbiljnoj dilemi da li nastaviti vezu ili ne..pitala sam se zašto baš sa kad je naišao on koji sve ostalo ima mora biti taj problem. to je teško ,bilo je i suza, ali onda sam jednostavno prisilila sebe da sve dobro odvažem i odlučim se.

odlućila sam ostati s njim , udala se i dobila dijete..jer žalim ? ne , barem za sada, jer uz njega sam dobila sve ostalo u životu, ( sex jest super i važan u životu al od njega se ne živi ako nema ljubavi,poštovanja,nježnosti,pažnje,razumjevanja, partnerstva,podrške itd)..
ne kažem da je to lako ..svjesno sam se odrekla sexualnosti i svakodnevno to osjetim ..i ima dana kad me baš uhvati kriza ali onda se pozabavim sama sobom ,pokušam to kompenzirati tako,podsjetimsabu sebe zašto jesam u toj vezi i idemo dalje...

eto to je moj izbor..ne mora biti i tvoj , moraš sama sa sobom odlućiti sto ti je najvažnije u vezi , samo nemoj se zavaravati mišlju da češ ga promjeniti da če vam se sex nešto bitno popraviti itd,
budi svjesna da je to tako kako je i donesi odluku- želiš li sačuvati tu vezu jer u njoj ima stvari koje su ti vrednije od sexa, i možeš li se trajno nositi s takvom odlukom ili želiš prekid ?

samo jedno ti ne bi preporućila- nemoj ostati s njim pa onda sex tražiti dalje kako to predlaže emeryczy- svako tko u životu sjedi na dvije stolice kad tad padne..nije fer ni prema tebi ni prema njemu.
sretno
soul2soul75 is offline