Pogledaj jedan post
Old 25.06.2007., 21:06   #5
Quote:
MarinkaD kaže: Pogledaj post
Zato ti ja pikiram da idemo van odmah nakon jela.Tako imamo fore četiri sata.ALi tvoj je kali pa kužim tvoj problem...Kad idemo nekud,stavim u bočicu vode pola koliko mi treba za papicu,taman se fino pohladi i kad dođe vrijeme jela,uspiam ostatak vode,formulu iz dozera,izmućkam i voila!Nema hlađenja ni puno posla.Sve pripremiš unaprijed i eto.Ali polako,već ćeš se ufurati.
Ali zašto mućkaš,ako smijem pitati.Problem sa mlijekom?

Ma muke Isusove su mi bile s dojenjem i izdajanjem (vristala od boli da me citava zgrada cula- tad mi je i preporuceno od strane patronazne i pedijatrice da mu dam formulu) pa zavrsila u bolnici zbog mastitisa i zgrusavanja krvi u maternici. Sad mi izdajanje ide, ali dojim ga vrlo rijetko jer me boli uzasno. Svaki put kad pomislim da ce biti bolje, bradavice me ubijaju od boli jos satima nakon dojenja. Uz sve to, mali je tako lijen da cesto po 2 sata cucla bocicu da bi pojeo 20-30ml. Bas sam neki dan zapazila dok sam ga dojila da najcesce osam puta povuce/pocica i onda radi 8 sekundi pauze i to onda traje i traje i traje. Cini mi se da bi mi na cici bio 24 sata dnevno da bi se nahranio
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom