Pogledaj jedan post
Old 26.06.2007., 21:52   #16
ksenija
za adaptirano ne'am pojma bas sam pred mjesec dana i ja imala frku s mlijekom i pobojala se da cemo morat na adaptirano a ja plavusa Srecom nategla sam mlijeko nazad iskljucivo izdajanjem, pa ak oces pojasnim ti i to, a i tinkili ce uskoro svrsit s ispitima pa te i ona moze savjetovat
sto se tice cuvanja izdojenog u fridzu...ja ne cuvam duze od 24h nego zaledim ako imam toliko viska. sad sam pocela i u one obicne flasice od 2deci od jogurta (jbga aventovi spremnici skupi, a meni ih treba poprilicno jer mali smradac nece nis jest).
sto se tice cuvanja izdojenog mlijeka u parku...ja kupila onu dm-ovu termosicu (ako imas para investiraj i u neku bolju). Stavim mlijeko iz frida u nju (ako idem kod nekog u posjet ili u birc ili bilo gdje mi mogu dat 2prsta vrele vode u sirokoj salici u koju cu potopit flasicu da se mlijeko zagrije). Ako nemam gdje grijat, onda ga smlacim, stavim u termosicu i ako ne popije u roku par sati itnem u sudoper. kak ces skuzit da se mlijeko pokvarilo? ja skuzim cim mi ima malo mirisa jerbo ja svoje mlijeko jednostavno ne mogu namirisat, ko da nist nemam pred nosom, pa cim ja osjetim malo gorkastog mirisa adio ti u Savu
e jesam ga nadrobila, jel ima jos nesto kaj te zanima?
magic blue is offline  
Odgovori s citatom