Pogledaj jedan post
Old 16.09.2008., 10:10   #18
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Osim toga, nije potrebna baš pedofilija da bi se djete psihički sjebalo... Jer inače, zašto se normalni ljudi ne seksaju pred djecom te dobi, nego se sakrivaju i od puno manje djece, odlaze u druge prostorije, zaključavaju se... A komocija kao opravdanje mi nikako ne drži vodu...
znam, ja ne želim tvrditi da tip nije napravio ništa loše, ako se tako možda čini! i da to što je napravio nije traumatsko za dijete! jest, svakako, to je isto seksualno maltretiranje djeteta i tip je gadno zajebal i treba ga naribati dobro!
treba pričat i s djetetom, svakako.

htjela sam samo reć s tom komocijom (bolja riječ bi bila nonšalancija i nije to opravdavanje) da nije nužno imalo loše ili seksualne namjere, nego je jednostavno bio glup, nepromišljen i mislio 'ma, još je mali, niš on ne kuži!'

znam da je teško skužit pervertita i poremećenu ličnost i da ih ima zamotanih u razne omote, ali mislim da ta prijateljica ipak bolje poznaje svog muža i od veroniken i od nas i zna otprilike bi li on napravio tako nešto s potpuno bezazlenim motivima, iz čiste komocije, nemara i indolencija.

uglavnom, mislim da je automatsko proglašavanje tipa pedofilom, vođenje djeteta na preglede i kod psihologa te prijava ili odlazak s djecom istog trena malo pretjerana reakcija ipak!

Quote:
ali zar nema drugačije igre od škakljanja, valjanja i sjedenja u krilu?
ali što fali škakljanju, valjanju i sjedenju u krilu?
bi li ti smetalo da se bake s njom škakljaju i valjaju? a TM?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom