Tema: Hemoroidi
Pogledaj jedan post
Old 24.10.2011., 13:09   #2092
Pozdrav narode...
Eto obavila pregled..

Ovako je to bilo..
Prvo..Čekala sam tri sata da dodjem na red.
Drugo...Zajedno ulaze muški i ženski..u istu prostoriju..dijeli ih samo ona plahta.. Toliko o EU standardima.
ITD. ... Pregled je trajao..svega minutu..i za sveukupno 3 minute bila sam vani u čekaonici...
Doktor nije bio ni malo raspoložen da mu objasnim što je i kako poslijedi i u kakvoj sam situaciji..
.. Započela sam pričati što i kako i tu je i ostalo...jer gospon doktor sam da mi nije rekao.."aj naguzi se..pa da vidim.." Ajd reko..mozda poslije mi nest korisno kaže..Aha...da..možes si misliti..
Razumijem , ok, bila je gužva..ali takav način..
Saga se nastavlja..
Vi imate tvrdu stolicu..regulacije stolice i to je to..
Pa mislim si.. Danas ni jučer nisam imala stolicu..jer od stresa i ostalog cijeli metabolizam, probavi tok i sve ostalo mi je stalo..i ako sam imala sta za izbacit nije islo..i sasušilo se..
..
Kažem ja njemu jedva jednu recenicu...od silne njegove žurbe ..
"Ja se patim već tri godine s tim .."
On meni.." Hocete da vam napravim rez (misleci na onaj zahvat sto je imala i dreamlend, da nisam citala na forumu i da cura to nije objasnila, skuzila bi ga--NE) i izlažem nepotrebnim komplikacijama.."
"Ja ne znam sta vise i kako..zato sam tu da mi objasnite i pomognete.."( mislim si..idiote jedan..da znam sta mi je ciniti vec bi to uradila, umjesto da mi pomognes tu se doslovno deres na mene i pravis me budalom).
I tako da je ostalo na tome..
Regulacija stolice i faktu mast..na nalazu.

Naci cu izlaz iz ove situacije otom potom..Sa ovim nesposobnim, arogantnim i bahatim tvorevima ne želim imati više posla.
I takvima da se ja dam u ruke..Ma pujj!!
Korektorica is offline  
Odgovori s citatom