Pogledaj jedan post
Old 07.09.2012., 19:56   #3308
Quote:
Mimix kaže: Pogledaj post
kako sastaviti pravovaljan anex ugovora za djelatnika koji je prije tri mj. potpisao ugovor o radu na neodređeno sa probnim radom od 3 mjeseca, a anex ugovora se odnosi na produljenje probnog rada za dodatnih 3 mj..
Zašto mu produljujete?


Quote:
makarska01 kaže: Pogledaj post
Dakle u jednoj ZG firmi sam zaposlen 10,5 god a 20.8. sam dobio otkaz ali nitko nije gledao na socialne prilike jer po njima ja ne bih trebao dobiti otkaz, nije gledana ni stučnost zaposlenika, otpremnina može biti min prosjek 1/3 plaće puta godine staža ali može biti i max 6 bruto plaća u komadu (što meni bolje odgovara), kako se određuje ovaj iznos? Ja se ne slažem sa 1/3, imam li šanse dobiti više. Imam još pitanja pa me zanima da li mi netko može preporučiti nekog dobrog odvjetnika u Zadru i Splitu za radno pravo a inače sam član sindikata ali se bojim da oni nisu u sprezi sa firmom. Poruke mogu u inbox ili na email: [email protected] Unaprijed hvala svima koji mogu pomoći...
Ovo boldano nije ili-ili, nego otpremnina iznosi 1/3 prosječne bruto plaće po godini staža, a najviše taj iznos može ići do maksimalno 6 plaća (znači, ako radnik ima 25 godina staža npr., ne može dobiti cijelu otpremninu nego maksimalno 6 plaća). To je po Zakonu o radu, s tim da se može pravilnikom o radu, kolektivnim ugovorom i ugovorom o radu odrediti i bolja otpremnina, što znači da možda postoje šanse da dobiješ više ako u tvojoj firmi postoji kolektivni ugovor ili pravilnik o radu kojim se određuje drukčije (bolja otpremnina), tako da se raspitaj malo kakvi su vam interni propisi u firmi. Poslodavac kod poslovno uvjetovanog otkaza ima obvezu gledati godine radnika, duljinu staža, obveze uzdržavanja i invalidnost. Stručnost ne mora gledati, a niti stručnost kao kriterij ne smije derogirati, odnosno ne smije joj se dati prednost pred ovim zakonskim kriterijima.

Quote:
Pamella_19 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam jedno pitanje...
Radim u državnoj službi već 2 i pol godine, radim na ugovoru na određeno. Ugovor mi je bio na godinu dana, pa je produžen godinu dana, pa je nakon toga produžen 6 mjeseci, i sad će mi navodno produživati po mjesec dana. U 1. mjesecu će mi biti 3 godine da radim. Mogu li nakon te 3 godine oni mene i dalje zapošljavati na taj ugovor od mjesec dana?
Ne, osim ako si na zamjeni ili ako je kod vas u državnoj službi nešto drugo određeno. Pogledaj u Zakon o državnim službenicima ili u Kolektivni ugovor za ds.


Quote:
thunderstorm03 kaže: Pogledaj post
Ovako, imala bi jedno pitanje koje se tiče otkaza ugovora o radu. Naime, nedavno sam skolpila isti ugovor na određeno vrijeme, međutim posao mi nikako ne odgovara i vrlo vjerovatno ću morati dati otkaz. Zanima me koliko prije moram obavijestiti poslodavca o otkazu ugovora da me slučajno ne bi zakinuo u nekim svojim pravima? Unaprijed zahvaljujem!
Ugovor na određeno vrijeme se smije otkazati samo ako je takva mogućnost ugovorena. Dakle, pogledaj ugovor i vidi ima li u njemu odredba da ga bilo koja od strana može otkazati. Ako ne, moraš čekati istek ugovora. Ako da, nemaš što obavještavati, napišeš otkaz i predaš poslodavcu, s tim da pazi da ti stavi kad ga je primio jer od uručenja kreće teći otkazni rok.

Quote:
eastcoast kaže: Pogledaj post
Pozdrav ! Ako je u ugovoru na određeno naznačeno da isti prestaje 15.09., mora li se i taj 15.09 odraditi ili završavam 14.09 ?
Mora se odraditi 15.09.

Quote:
ivica75 kaže: Pogledaj post
Pozdrav molim savjete zaposlio sam se prije 3 mj.na neodredjeno u OŠ kao spremač preko natjecaja predao sam i potvrdu o nekaznjavanju iz Osijeka medjutim imam uvjetnu iz Valpova koja mi je tad kad sam se zaposlio bila pravomocna i to nisam prijavio u OŠ,danas dolazim radit i ravnatelj me zove u ured i kaze mi za tu uvjetnu da je zaprimio anonimni mail da sam na uvjetnoj i kaze citiram" ima 2 rjesenja :1.izvanredni ugovor o radu gdje gubim sva prava ili sporazumni ! sta da radim ?
Sporazumni. Izvanredni otkaz nikako nije povoljan za radnika, u smislu da će te pratiti stigma kod novog poslodavca, može recimo saznati da si prethodno dobio izvanredni otkaz.
Suey is offline  
Odgovori s citatom