Pogledaj jedan post
Old 01.05.2009., 17:09   #20
Moj (baš patuljasti pinč, tj. mali o kakvom govoriš) je bez papira i platila sam ga 800kn. Cijene takvih u oglasniku su oko 100eura. Dugo sam kopala po netu i oglasniku dok ga nisam našla... Pri tom sam shvatila da u Hrvatskoj nema uzgajivačnice. Najbliža nam je u susjednoj Srbiiji, od gosp. Grujina. Mislim da su cijene takvih pinčeva, s papirima, oko 500 eura. (neka me netko ispravi ako griješim) Najbolje da se prihvatiš oglasnika, a gledaj i na kupiprodaj i njuškalu i sl. Možeš i ti dat oglas da kupuješ pinča.
Vrlo su živahni, imaju puno energije, veseli su... mogu reći da traže dosta pažnje. Jako lako uče stvari, moj je za doslovno dva dana skužio da se piški vani (čini mi se da to brzo shvate, jedino im nekad pobjegne u kući dok su mali jer ne mogu dugo držati). Općenito je za mene iznenađujuće brzo naučio neke naredbe, npr. dođi, sjedni i sl. Sve skuži u jednom danu, uz nagrađivanje finim keksićima kad posluša. Moram priznati da je jedina naredba koju nikako da "usvoji" je ne! Zna bit vrckav i kad nešto naumi, uporan je - tipa penjanje na fotelju. Eto, to su neka moja iskustva. Ako te još nešto zanima, tu sam.
spaljena đurđa is offline  
Odgovori s citatom