Tema: Bris uretre
Pogledaj jedan post
Old 27.04.2006., 07:03   #31
Quote:
Riječanka2 kaže:
Ja mislim da ne bi!

U krajnoj liniji, mogli bi si uzeti i sami bris - ionako kada se "igraju" s njim ga bjesomučno natežu
pa si ga mogu i malo pročačkati štapićem

A neki i stavljaju ruž za usne...
Ja sam imao cystoskopy prije tri tjedna ,imao sam prilika cuti iz teatra "muskarce...momke iz teretane prave muskarce'...kako vristu kao da ih kolju... ....skoro sam i sam pobjegao kad sam ih cuo...kada sam ja dosao na red...nista niti jedan uzdah , doktor mi je kazao da svi imamo isti proces ali da vecina mladjijih muskarca su "jako osjetljivi"...govorio sam sa doktorom i gledao proces......koji je bio neugodan ali ne i nesto poseban sa bolom.

colonoskopy i endoskopy sam imao jedno za drugim bes ikakovoga sedativa...
a sta kazes ja bi bio u stanju sam si uzeti stapic i ugurati za bris.

Jednom sam 800km u pustinji najblizie mjesto 400km...porezao nogu oko15 cm i dosta duboko ...stegnuo sam rucnik....i sam sam si sasio i zavrsio posao i vozio natrag doma 10 sati, tekar drugi dan vidio doktora poslije posla, i ostali su moji stiches i sve je zaraslo perfektno.

E ti heroji is teretane i sportasi...malo se ozljede pa placu ko mala djeca....samo su veliki na jeziku...kada dodje da treba raditi ili fizicki dizati ili prolaziti bolove za kurac su.


__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom