Pogledaj jedan post
Old 12.05.2017., 14:28   #2
Quote:
the untouched kaže: Pogledaj post
pozdrav svima, nova sam tu i voljela bih podijeliti svoju situaciju, tko ima volje neka prokomentira....
muz mi radi vani, dolazi doma svaki vikend,ja sam preko tjedna sama sa svojim poslom i dvoje djece(1 vrtic,1 skola) i more obaveza oko organizacije...
kad dođe za vikend gledamo nekako provest vrijeme zajedno,otic u prirodu s djecom,seks nam je predobar,al taj vikend proleti i opet ispocetka...
mene je ulovila neka depra,nis mi se neda umorna sam,preko tjedna jedva obavim obaveze s djecom, samo bi bila sama stresno mi je sve to, nemam neke prijatelje s kojima bi se podruzila s djecom zajedno,nemam ih kome ni ostavit da se posvetim nekim svojim hobijima i bas sam usamljena...
s druge strane on tamo ima i ekipu i vrijeme za svoje hobije i mislim da ne razumije kako je meni tu...
naravno da je tamo radi financija,nebi mogli prezivjet da radi tu,on je u italiji,razmisljam da se raspitamo da odemo svi zajedno zivjet tamo,al neznam gdje se informirat ni kako je tamo ni jeli to moguce, i opet stres kako bi se snasli svi skupa tamo i tako....
ima li jos vas koji ste sami s djecom pa da podijelite koji savjet i slicno
Sama kažeš da nemaš baš prijatelje ni hobije, prema tome, što te drži ovdje? Odite za mužem vani. Koliko je meni poznato, postoje šeme da dobijete boravak radi njega, razdvajanje obitelji bla bla, i te šeme. Znam ih puno koji su si djecu i ženu povukli sa sobom nakon nekog vremena. Najbolje bi bilo da ti se šef raspita u firmi i nadležnim institucijama tamo, sigurno nije jedini sa takvom situacijom. Nije to neki bauk, doći ćete do informacija već nekako. Uostalom, jesi probala guglati za početak, ili proučiti malo teme na dijaspori?
lyrabelacqua is offline  
Odgovori s citatom