Pogledaj jedan post
Old 15.05.2017., 16:47   #13
Quote:
Didulina kaže: Pogledaj post
Ne znam što bih ti rekla. Nisam više u godinama kada mogu izlaziti, zabavljati se pa tek onda nešto ozbiljno planirati. Iskreno, želim djecu. I voljela bih da smo ih imali, barem jedno. Možda me zato ovo sve ovoliko i pogađa.





Trenutno mi je teško pronaći išta što me veseli. Idem u šetnje, na trčanje, međutim ne mogu ga izbaciti iz glave i misli. Ne mogu se koncentrirati na posao, samo vrtim u glavi naše susrete, zadnje razgovore na telefon... Jednostavno, ne mogu se pomiriti da je ovako završilo.




Upravo to. Jebemu nakon svega što smo prošli zajedno zaslužujem valjda razgovor u 4 oka?!?! Zaslužujem valjda da znam otkad to traje, gdje ste se upoznali, kada ste se upoznali, tko je ona... Iskreno, imam dojam da bi on bio najradije samo prekinuo kontakte, i nadao se da ću shvatiti sama. To nije kukavički, to je JADNO! To je ispod svakog ljudskog nivoa!
Je znam taj osjecaj " joj jbt sad moram ponovo prolazit kroz cijeli proces upoznavanja s nekim s kusur godina i ko zna kako ce ispast"...
No ne mora to tako biti. Pusti sad to i pusti sad njega sta je mislio i htio. Gle on je svoje isfurao i zvisila si. Imas svoje iskustvo i uvjerena sam da ces tesko jos jednom isto svjesno proci. Sigurno neces cekat 5 godina da krenes u suzivot i imat jos jednu takvu vezu na daljinu.
Iskoristi ovo razdoblje zacjeljivanja rana da si tocno sama sebi definiras sto tocno zelis i ocekujes od sebe i potencijalnog novog partnera. Daj si sansu.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom