Pogledaj jedan post
Old 06.03.2014., 18:41   #18
Quote:
srceko23 kaže: Pogledaj post
Inace nisam panicar po tom pitanju, ali mi je vec svasta palo na pamet... pa cak i tumor u jednom trenu...
u svog doktora vise nemam povjerenja jer ocito nije strucan ili si ne zeli dati truda...vec sam jednom zavrsila u bolnici s upalom pluca nakon sto mi je on rekao da je rijec o obicnoj prehladi...
dakle, kod njega ne zelim ici jer mi se neda s njim natezati...definitivno cu ga promijeniti, prvom prilikom...
a do toga mi jedino preostaje nagađati o cemu je rijec...do sad mi nije zadavalo nikakve posebne poteskoce osim tog bola na dodir...
hvala
Za pocetak nije dobro misliti negativno i stvarati sebi konfuzije u glavi
Opusti se i smiri. Prvi korak je otici po uputnicu. Opisi doktoru kakve simptome imas, poseban naglasak neka bude na vrtoglavicama. Ako ti ne zeli dati uputnice za sve potrebne pretrage reci da ces promjeniti lijecnika te ga prijaviti . Slobodno!

Potrebno je prvo ustanoviti da li radi o primarnoj ili sekundarnoj glavobolji.
Kod tebe mi najvise slici na Cluster glavobolju koja spada u primarnu.
Dakle, bol je najčešća u predjelu čela, iza oka ili u predjelu sljepoočnica, lokalizirana je na jednoj strani glave, ne širi se na drugu polovicu niti mijenja stranu.
U napadaju cluster glavobolje tipični su prateći simptomi koji nastaju kao posljedica aktivacije autonomnoga živčanog sustava i prisutni su na onoj strani glave na kojoj se javljaju bolovi (npr curenje nosnice i zacepljenost, otecenost vjede i slicno).

Ne brini se , nije nista strasno
kety05 is offline  
Odgovori s citatom