Tema: Za pomorce
Pogledaj jedan post
Old 06.04.2008., 02:57   #460
ground man

Quote:
zezi kaže: Pogledaj post
E, dobro si me sitila, vec sam i zaboravia to!

Prica ide ovako: Prosinac, 2004, Houston, Texas, USA.
Ja i jos jedan kolega nakon poduzeg radnog dana na brodu otisli u Striptiz bar ( samo striptiz - nista vise!). Tamo se tete skidaju skroz do kraja na jednoj pisti (ka na modnoj reviji), a ako joj zataknete koji dolaric na podvezicu ispred vas se zadrzi duze vrijeme.
Inace takvi klubovi nemaju dozvolu tocenja alkohola, ali mozete donijeti sa sobom u klub koliko hocete, i imate trafiku preko puta koja prodaje alkohol ( americki zakoni). A sada ono bitno. I tako se tete izmjenjuju skidaju, plesu, mi pijemo, navijamo, gledamo...) Glazba u pozadini svira, sve 5. Kad odjednom pale se svjetla, gasi glazba i ulijece 6-7 maskiranih frajera do zuba naoruzanih, na ledjima pise Police! Gosti u jedan kraj kluba, radnice u drugi. Moram napomenut da striptiz legalan i da naizgled nije bilo nista somnjivo u Klubu! Sve tete su legitimirali i dvije su uhapsili jer nisu imale radnu dozvolu. Musterije su isto legitimirali, i jednog frajera su isto pokupili (lisice na ledja...). U tom trenutku mislim: " Za 5 dana idem doma, nije valjda da cu jos zaglavit u americkom zatvoru!" Ali sve je sto se mene i kolege tice proslo ok, jer ocigledno su znali sto i koga traze! Takodjer su pokupili Menadjera kluba, a klub je poslje zatvoren, a mi smo otisli doma tj na brod!
nisam moreplovac, al se nadan nakon ovog posla koji sad radim da cu se snaci i dobiti neki posao na brodu jer me privlaci.
moj posao je u iraku.
ali dok sam bio u houstonu na obukama i testovima i raznim glupostima., dosta nas je imalo probleme oko vize za dubai, tako da sam proveo 42dana u houstonu.
ma sto sam procitao je uobicajno za citav texas.\
ja dok sam boravio tamo, po nocnim barovima i slicnim mijestima, pa i barovima gdje se pije ko ludo dok ti plesu u krilu [ricks i dr,.] i dok sam petljao po gradu bil je
jedan slucaj sa cetri ubijena u trznom centru.
tri puta osoba sa balkana, napadnuta sa vatrenim oruzjem kao pretnja, u cilju oduzimanja novaca, a jedan je zavrsio sa povredama, ubili hljeb u njemu, makedonac.
pa su dvojicu ubili jednu noc kad je bio onaj tornado u kanzasu. bilo je basna vijestima, neke guzonje, i dosta takvih slucajeva koji se desavaju bas u javnosti i ne tako kasno u noci.
ja sam bio samo u blizini kad su poginula cetvorica u molu gdje KBR zaposlenici dolaze na casove. i to bas nekako kad se casovi zavrsili, ja pokupio neku filipinku, sa cudnim imenom, i dok smo pili neko pice, nisam nasao kafu, sve se desilo, samo par sekundi i gotovo.
ali takav je zivot na divljem zapadu a i na bliskom nam istoku.
skoro je jedan ostao bez noge u mom kampu, raznijela ga granata, jos se bori za zivot, al sta ces .
zato ljudi ajmo bolje o lijepim stvarima koje smo ponijeli sa poslovnih ili drugih putovanja. citav svijet je pun nasilja, sirimo ljubav a ne smrt.
Lacky Luck is offline  
Odgovori s citatom