Pogledaj jedan post
Old 26.05.2008., 08:11   #15
Quote:
sofi@ kaže: Pogledaj post
zadnjih dana sam dosta natecena. mislim da mi se dosta vode zadrzava u organizmu.
pijem oko 2l vode dnevno, max 2 kave, zdravo se hranim, trcim redovito, nemam problem sa tezinom, visokim tlakom, nije PMS u pitanju...

da li moze biti nedostatak nekog vitamina u pitanju?
draga sofi, nisi napsiala koliko godina imaš. Mislim da to ne mora imati nikakve veze s unosom tekućine. Ja, naime, od svoje 25. godine, dakle već više od 10 godina muku mučim s tim stanjima. Kod mene se ne radi o natečenosti zglobova,već stomaka, i uopće jednog osjećaja totalne natečenosti. Hodočastila sam svim doktorima i na kojekakve pretrage jer se često užasno zbog toga osjećam, pogotovo kad imam PMS ili kad je pun Mjesec, ali NIKAKVOG fiziološkog uzroka ni poremećaja nema...Na ultrazvuku mi se često pojavi "nešto slobodne tekućine u trbušnoj šupljini", ali to izgleda nije ništa zabrinjavajuće. Ja se osjećam strašno, doktori kažu da mi nije ništa. Nekako sam se navikla živjeti s tim. Ja to već doživljavam kao normalno stanje...godinama me strašno mučilo, odjednom bih bila sva natečena, kao da mi tijelo bubri i hoće van iz svoje opne koja mu je premala...moguće da je to neka psihosomatska stvar...a zadnjih par godina, otkad sam rodila, sve se znatno smanjilo, i učestalost, i intenzitet. Dogadja se i sada, ali ne toliko. Nisam našla lijeka, moram priznati...
viridiana is offline  
Odgovori s citatom