Pogledaj jedan post
Old 13.08.2010., 15:16   #12
Budem pogledao malo tu temu o fiatovoj kvaliteti ali sada da malo opširnijhe opišem sve probleme koje sam kupio zajedno sa ovim autom! Kupio sam ga isključivo radi plina i što se potrošnje tiče me zadovoljio (samo gradske voženje 10-11 litara), ali pizdarije su počele već prvi dan... Kada sam ga kupovao upalio je ok, ali kada sam se okretao on se ugasi... Mislio ja sjeo sam iz mog auta u ovaj pa ono drugo kvačilo, neiskustvo... Ok, u vožnji dobar, ide ništa se ne gasi samo malo cupka kad krećem. Kaže frajer treba mjenjat kablove.Ok
Ali kada sam počeo po gradu voziti...strašno... Slučajno ja ugasio naknadno ugrađenu ručnu klimu i gle čuda ja stanem auto se ugasi. Auto na plinu nije držao minimum ako klima nije bila upaljena, i da spomenem da mu je minimum na benzinu varirao (600-1000rpm). Da probam skratiti (bog će vas kazniti ako se budete smijali time što sam dalje radio) otišao ja kod autoelektričara kao ono mjenjati kablove a on kaže: "djete moje drago negasi se radi kablova,treba mjenjati centralinu; plinska instalacija uništila centralinu. Kupio ja drugu i kukam susjedu kako sad moram još dekodirati (rekili mi to na par mjesta) a to košta; a on kaže ajmo probat staviti pa da vidimo... i ono upali?!?
No auto još nevalja!
mare guy is offline  
Odgovori s citatom