Pogledaj jedan post
Old 29.08.2012., 01:06   #13
ma ne mogu vjerovati, igrao sam demo... nisu ništa promijenili šta vi pričate... ja ne znam što su oni toliko unaprijedili.... ako je nešto izmijenjeno to su totalno nebitne stvari koje se uopće ne prepoznaju za vrijeme igranja...

kontrola lopte je ista, pasovi izgledaju previše nerealno, ne znam kako da opišem sve što ne valja, ali mislim da je ovo najjednostavniji način...

PES 1,2,3,4,5,6 su bile nogometne simulacije na kojima se prve sekunde i na prvi pogled vidjelo da su drukčije od FIFE, te svih ostalih nogometnih igara koje su izlazile... jednostavno su bile drukčije, realnije, ljepše za igrati, jednostavno BOLJE....

nakon PES-a 6 taj štih je nestao, to više nije bio PES, napravili su razne promjene, nekako igra više nije agresivna u pokretima kao ni sama lopta nego je sve nekako mekano, slobodnjaci i korneri su drukčiji...

najjednostavniji način za reći je da je igrica izgubila PES-ov štih koji je dominirao u prvih 6 nastavaka i počela se tražiti i ličiti na neke druge nogometne simulacije ali to nije to... bar za mene... a mislim da i za većinu fanova 'pravog' PES-a....

ko voli nek izvoli, meni je drago ako se nađu i oni koji uživaju u igrici, kojima se sviđa novi pristup, ali nažalost nisam jedan od njih, meni je 'old school' bio bolji....iako sam se i na ove prilagodio i uživao u novim mogućnostima (become a legend, razrađenija Master liga, konačno licenca i muzika iz Lige prvaka i Europa Lige), ali nikad nisam osjetio ono uzbuđenje kao kad sam prvi put zaigrao PES 4, 5 i 6 mogli bi konačno vratiti se na staru stazu, i promijeniti i neke druge stvari, npr. meni je već 4 godine isti kad namještaš taktiku, već me živcira ona strelica koju povlačiš, pa kako piše ime igrača prije početka utakmice u dugačkim kućicama i uopće ne možeš skužiti formaciju jer kućice sve zauzimaju... ma ne znam, nije meni to to

isprike na podužem postu

bez osude, ako se kome sviđa, drago mi je i nek uživa

pozdrav svim fanovima ))

Zadnje uređivanje omego : 29.08.2012. at 01:08. Reason: izostavljanje riječi u rečenici
omego is offline  
Odgovori s citatom