Pogledaj jedan post
Old 11.02.2006., 20:43   #19
ja takoder koristim a-derma ulje za tusiranje,za tijelo i lice navecer emoliens kremu koju kupujem u ljekarni(totalno otkrice,skroz neutralna i masna,preporucila mi ju dermatologica iz vinogradske),a preko dana uriageovu kremu za lice suppleance.bez avene termalne vode ne mogu zivjeti!elidel i protopic nisam nikad koristila,jer mi ih nijedan dermatolog nikad nije preporucio,sto mi je uzasno cudno.od kortikosteroida belogent i maxidex mast za lice.i naravno,pijem letizen i dimidril.sada mi je bolje nego prijasnjih godina,ali preko zime je katastrofa,naravno.moram napomenuti da je to dosta utjecalo psihicki na mene(jos uvijek utjece,osobito kad imam po licu i dlanovima),al pokusavam sto normalnije zivjeti...nisam primjetila da me sminka nesto narocito iritira.koristite li vi pudere i koje?meni je bilo uzasno tesko pronaci nesto sto mi odgovara,probala sam clinique,vichy i jos svasta,al sam se zaustavila na diego dalla palma kremi u boji.jel netko koristio od bioderme kremu u boji?mozda se cini glupo sto pisem o sminkanju,al meni to itekako pomaze da se osjecam normalno.kak vi reagirate na sminku?kod kojeg dermatologa idete?
super_maca is offline  
Odgovori s citatom