Pogledaj jedan post
Old 26.01.2008., 05:05   #20
Joj sto bi ja dobila jezikove juhe da moj kuzi sta ja pisem ovdje,hehe. A ne slazemo se u sto i jednoj stvari ali se postujemo i postujemo razlicita misljenja mada se nekad moram istrest(na forumu naravno) ,bolje tu nego u stvarnom zivotu.
NEgo ja sam u roditeljstvo usla sa jaaaako puno informacija, nekakvih osnovnih zelja i jako puno vjere. Nisam si nista utuvila u glavu osim dojenja koje je proslo bez problema, ostalo sam skuzila da sto sam opustenija i ne ocekujem pre vise ,to mi je bolje. Inace sam flegma tip i za sad to sve funkcionira. Nije mi tesko spavat sa djecom u krevetu, davat im cice kad im se prohtje, starija je koristila prvu godinu platnene pelene i to mi je bilo super ali onda smo presli na jednokratne i sad mi je to super, igracke kad ih ima pre vise(a ja ih rijetko kupujem) i one koje mi se ne svidjaju odmah micem, poklanjam, odjecu kupuju svi po malo, ja ono sto im treba i to skupo placam, dude nismo koristili, nit su ih htjele nit sam im nudila. Razmazene jesu maksimalno ali od ljubavi i to ne smatram lose uopce. Nosam ih puno , kicma me ubija ali nije ni to naj strasnije. Ljubim ih non stop, mazim i pazim, hranim ih naj bolje sto mogu, ne jedu sranja(stvarno se trudim). Tesko nam je jer smo sami, ali u drugu ruku jako mi je drago da smo sami jer nam nitko ne zabada nos u nas zivot. Dede i bake su da maze djecu a ne da ih odgajaju i tu se svi slazemo(na svu srecu). Eto djeca za sad super i nismo imali bas nekih veliki DAAA i NEEE, sve nekako ide po spagici, bez puno zivciranja.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom