Pogledaj jedan post
Old 16.02.2012., 23:06   #3
Quote:
versa_emerge kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Zanima me ima tko iskusta s ovim vaginaletama? Ginekolog mi ih je danas preporučio, pošto imam neku ranicu dolje i dosta pojačani iscjedak. Sad, on je meni rekao da ih koristim svaka 3 dana dok je teta u ljekarni rekla svaki dan kao ali ja ipak budem poslušala doktora. Zanima me, kako ste ih vi koristile i zbog čega? Hvala
To se obično koristi kod blagih promjena izazvanih HPV-om jer vaginalete djeluju tako da oljušte površinsko tkivo koje je bolesno.

Ne znam koliko će ti to pomoć u vezi ranice. Zar nije bolje da ti ginekolog to premaže tekućinom albothyl ili nečim drugim jer ipak on ima uvid u to gdje je točno ranica pa može izravno djelovat. Ovako nikad ne znaš oće li se vaginaleta kako treba otopiti i na pravom mjestu.

U svakom slučaju želim ti da to uspješno rješiš i radije poslušaj njega što se tiče stavljanja svakog 3. dana nego tetu i ljekarne.

Mislim da je bilo par cura koje su isto dobile albothy vaginalete za rješavanje ranice, al se stvarno ne sjećam kakvi su bili rezultati.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom