Pogledaj jedan post
Old 08.07.2007., 23:23   #4
Quote:
Renata kaže: Pogledaj post
tečaj košta 1000 eur s pdv-om, a imam firmu pa me pdv ne muči

što se tiče prakse, ne mogu vjerovati da je potrebno toliko mnogo vremena i prakse! nadam se da bi kod mene bilo dovoljno 2-3 mjeseca!

zanima me dal znaš koji gel je isto dobar kao i alessandro a da ga je jednostavnije (č. jeftinije) nabaviti.
cure koje rade s alessandrom stalno ističu da je on najbolji, a kad vidim da nekima i meni ponekad, bezveze pukne i slično.
A onda je ovo za cijenu tečaja ta jedna osoba prenapuhala kako bi valjda digla cijene jer stalno tupi "ja sam svoj tečaj platila skoro 2 tisuće eura, moram zato imati cijenu geliranja 400 kuna"

S obzirom da sam imala dosta iskustva s različitim manikerkama i različitim gelovima, moram priznati da je alessandro jedini gel koji se meni drži na noktima, vrlo rijetko se diže (možda 2 puta u 12 mjeseci) dok su mi svi drugi gelovi jedva izdržali po dva tjedna. Meni je fakat najbolji, a i cura kod koje idem dobro obradi nokat.
Jedna moja poznanica je završila tečaj kod Juliane nails i kaže da je jako zadovoljna i uzima sve gelove kod njih (bez obzira što može uzeti alessandro na crnjak). Da ti budem iskrena, ja joj nisam dala da mi radi nokte jer čemu mjenjati nešto i isprobavati novo kad mi je čisto dobro kod moje i sa alessandrom Kad sam kukavica.
Al eto pošto se ova kune u njih, možda ne bi bilo loše da se proispitaš: http://www.edukacija.hr/profile.php?ID=129
Ja sam od Juliane nails uzimala lakove, popunjivač usjeka i one sličice za nokte i prezadovoljna sam s tim dekorativnim dijelom. Naljepke za nokte su recimo čvršće i postojanije nego od alessandra, ne skidaju se sa gela i odlično izgledaju.
Što se tiče ovog roka od 6 mjeseci, to mi je svaka od njih rekla. Naučiš se ti super i bez greške raditi i prije, ali tek tu brzinu kojom one rade (ova moja napravi nokte sad za 45 min) stekneš kroz iskustvo od pola godine. A to vjerujem, jer kad sam došla kod nje tek je radila 8 mjeseci i trebalo joj je za nokte cca sat i pol.
Naravno, ako ćeš imati više pokusnih noktića u kraće vrijeme, naravno da ćeš se i brže uvježbati.
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom