Pogledaj jedan post
Old 23.02.2007., 10:20   #6
Quote:
Kitty Kat kaže: Pogledaj post
potpuno se slažem s tobom. želim da ljudi upamte svadbu, a nećemo imati kupovinu mlade, pa čak ni skidanje podvezice (bacanje da, skidanje ne )
wedding je imala super ideje, ono s bušenjem balona je super!
Drago mi je da ti se svidjelo
To je bila moja ideja jer mi je glupo ono zavlacenje pod haljinu a ovako smo se nasmijali do suza ( 100 baloncica a u jednom od njih podvezica i svi skupa sa konfetama u velikom balonu koji je trebao explodirat ali ej zastekao patent pa ga je svirac busio )
Bilo je bacanje buketa ..... a kasnije su decko koji je uhvatio pozivnicu morao zaprosit svoju curu a isto tako i decko od cure koja je uhvatila buket ( to je bila spontana ideja od muzike).

Darove smo imali klasicne ijako je puno ljudi donjelo poklone dome a neki na ulasku u salu i to mi se svidjelo jer se nije potrosilo puno vremena na onu ceremoniju ..... i na kraju se dragi zahvalio svima na darovima kratkim govorom ( ovo nismo isto planirali nego ga je jedan svirac uhvatio na blef )

Nije bilo presvlacenja, nije bilo sopanja tortom nego smo se dragi i ja natjecali ciji ce kum brze popapat tortu (ja hranila svoju kumu a on svog kuma) i ja sam naravno pomagala svojoj kumi u papanju ali smo ipak izgubile
Torta nije imala prskalice (one mi samo uniste tortu) nego smo imali reflektore koji su pratili tortu na ulasku u salu pa tako i nas mladence.

Doma kod mene nije bilo lazne mlade, nije bilo odugovlacenja a ni kupovine jer to nisam zeljela i sve je proteklo lezerno ( nije bilo ni muzike, zbog brata) ....prije odlaska u crkvu tatin jako dobar prijatelj odrzao je lijep govor i zdravicu.

eto mozda nekom pomognem ovim kako je iblo kod mene
Wedding is offline  
Odgovori s citatom