Pogledaj jedan post
Old 01.08.2011., 19:49   #18
Quote:
pikacu kaže: Pogledaj post
Evo ponovo podižem temu - zanimaju me vaša iskustva sa posebnim grupama u vrtićima na engleskom jeziku
Malecka pokazuje interes jer komuniciramo sa prijateljem kada dođe na engleskom i ona upija ko spužva,pa mi se čini premještaj u tu grupu kao dobar potez -no grupa je mješovita od 3-predškolske i u izmještenom su objektu
Cijena također nije mala na redovnih 400 kn plaća se još 400 jer je jedna od teta profesorica engleskog - e sad koliko čitam to je u odnosu na ostale vrtiće dosta
kako su moguće takve razike u cijenama,koliko vi plaćate i na kraju kako je vašem djetetu u takvim skupinama
Rečeno mi je da će biti potreban ponvna adaptacija jer su nova djeca tu...
U našem vrtiću nude eng s većom i manjom satnicom (mislim da je 2x tjedno). Veća satnica podrazumijeva eng. svaki dan i plaća se 400kn, a eng. s manjom satnicom je, čini mi se, duplo jeftiniji.

Quote:
Cattleya kaže: Pogledaj post
Nemam još iskustva, ali ovo mi se čini super. Ni cijena nije velika jer niti jedan tečaj stranog jezika ne možeš dobiti za te novce. Moja kreće u francuski vrtić koji je daleko skuplji. Vidjet ćemo kako će to biti od ove jeseni.
Alijansa ili? Meni je užasno žao što samo oni imaju fra. vrtić i taj vrtić nije cjelodnevni, nego samo 4 sata. Jedini državni vrtić s francuskim je valjda u N. Zg., a to mi je pol dana jahanja od kuće.

Zadnje uređivanje Tupelo : 01.08.2011. at 21:16. Reason: Spajanje postova. Molim koristiti opciju EDIT ili MULTI-QUOTE
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom