Pogledaj jedan post
Old 03.10.2006., 22:19   #6
Quote:
magic blue kaže:
malo sam si razmisljala, s ovim sitnim postotkom mozga kojeg mi G-hormon nije pozdrockao
ono moje glupo krvarenje, me malo zdrmalo i bacilo na koljena ili bolje reci u krevet i sad si razmisljam o tim UZVovima. Citala sam na netu da niti jedan uzv nije bas najsjajniji, ali kad mi se to vec dogodilo nekak bi ja to ipak napravila. Malo sam kopala i pronasla ovako:

1. Poliklinika Vili, Deželićeva, dr. Kos ili dr. Latin, svejedno. Uključen ginekološki pregled,testiranje mokraće, 3d ultrazvuk, color dopller, kazeta/DVD i slikice. I da, cijena je 400 kuna, naruci se oko 2 tjedna prije

2. dr. Radončić, isto Vili, kod njega nije tolika gužva, a jako je simpa i kosta 400kn

3. harni 500 kn i isto dobijes DVD, ali nema tocno specificiran doktor

4. na Svetom Duhu ima 4D, ali ne znam koliko kosta ni koji doc ga koristi

E sad, ko je bio? kak je bilo? kaj ste vidjeli? i preporuke za jos neke ako me ovi pocnu narucivat tek za mjesec-dva. thx!
Ja sam bila prije tamo par dana na 3D kod dr Kosa. Cijena je 550 kuna. Btw. dr Kos je izvanredan. Najbolji ultrazvučni dijagnostičar u Zagrebu.
I ne dobiješ DVD već CD sa malim jpg i avi fajlovima. Dakle, fotke, bolje rečeno screen shootove uzv-a i po par filmića od 15 do 40 sekundi.

Razlika između 2D i 3D za nas laike je kao nebo i zemlja. Doslovce vidiš bebu kako ona izgleda, crte lice, ono - kako se mršti, trlja oči rukom...
"Skenirao" je sve žive organe - od srca, mozga, bubrega, mjehura do ono klasično - ruku, nogu, čak prstića na rukama i nogama.
Sve je na mjestu kako treba biti.

I da - vrijedi svaku lipu. Svaku,
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom