Pogledaj jedan post
Old 18.08.2009., 14:35   #16
Quote:
mrga17 kaže: Pogledaj post
nisam mislio na silovanje nego kada si u vezi pa ti dodje zelja negdje na javnom se brusiti......

a doktori su i rekli da mcdonalds ne valja, pa opet decko koji je oborio sve rekorde i uzeo 8 medalja u plivanju svaki dan doruckuje tamo.....

cigarete smanjuju zivot 8 minuta, a to znaci da moji starci ne puse bi zivjeli 250 godina

i kako netko percipira sex je stvar odgoja, postoje primjeri u svijetu gdje djeca uhvate macku za rep i rade stvari kao u tom & jerry, sta cemo sada zabraniti taj crtic

svaki dan su filmovi nasilja na tv-u. silovanja, ali sex scene su samo dopustene starijima od 18 D:
Djeca seks percipiraju kao nasilje, bez obzira bilo silovanje ili ne.
To sam čitala negdje.
Nisam uopće govrila o silovanju.
Uostalom, dijetetu od tri godine teško da ćeš ti predočiti što je seks.
Nadalje, dijete uči oponašanjem (mrzim kad se moram ponavljati ), proces socijalizacije malo prouči pa će ti biti jasnije.
I totalno je nepoželjno da dijete oponaša stvari koje ne bi smjelo (ili ćeš reći da bi se i djeca trebala jebavati? )
Nije istina da je percepcija seksa stvar odgoja jer svako dijete seks percipira isto.
Ali seks jest intiman čin, a čim je intiman, znači da se ne radi po cesti.
Ne možeš reći - meni se prijebalo, jer se pretpostavlja kako čovjeka ipak vodi razum (ILI BI TREBAO), a ne nagoni, tako da se suprotno tvojim vjerovanjima ipak razlikujemo od životinja i data su nam pravila za koja se pretpostavlja da ih normalni ljudi mogu poštovati ( a za one kojima to ne uspijeva postoje predviđene institucije )
Ova zadnja rečenica o scenama silovanja i seksa u filmovima...
Pa mislim da je rješenje da se ilegalna djela svedu na minimum, a ne da se dopuštaju druga pored već postojećih.
A podvrgavanje djece raznim za njih neprimjerenim i uvredljivim sadržajima je kažnjivo u novinarstvu.
Znači da je rješenje takva dijela zabraniti prije nekih za to primjerenijih sati, a ne reći - društvo nam je u kurcu, ajmo ga mi sjebati još više.
To je isto kao da kažeš - ionako u hrvatskoj ima previše krađa, pa kad je već tako, ajmo onda i to legalizirati.

Inače, možda i nisam najbolji primjer za pričati o razlozima zbog kojih se ne bi trebalo seksati u javnosti, jer sam ja to konstantno radila 2 godine, ali mislim da postoje mjesta na kojima nema šanse da te netko uhvati, što se za javni wc baš i ne bi reklo...
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline