Pogledaj jedan post
Old 24.07.2006., 08:44   #3
kod bipolarnog poremećaja izmjena raspoloženja nije tako kratka, iz minuta u minutu. jedno stanje ti ipak traže dulje. tako da mislim da nije u pitanjju to. to je recimo dobra vijest , ali još nismo na tragu rješenja.

možda su ti toliki lijekovi narušili biokemiju pa sad se ispooljava. jel sad koristiš kakve lijekove???
općenito mislim da se ne bi smjela toliko šopati s ljiekovima!!!!!!!! pogotovo ako ih uzimaš na vlastitu ruku.
za Xanor ti mogu konkretno reći da se koristi u slučaju depresivnih stanja. koristila ga je moja mama, pa znam. ali to ti je više da možeš koliko toliko normalno funkcionirati kad si totalka, pad sistema. svjedno se moraš suočiti sa stanjem/problemom koji je. moja se mama fala bogu suočila i oporavila više manje (u svakom slučaju više) pa više ne pije lijekove. no dosta o mojoj mami.

mislim da ne bi smjela se oslanajti samo na lijekove, nego i kvalitetno porazogovarati sa stručnom osobom, psihijatar ili psiholog. dal se još sastaješ sa tim psihijatrom? koliko ste sastanaka imali?
__________________
"... now I'm here, think I'll stay around around around..."
(c) queen
zordi is offline  
Odgovori s citatom