Pogledaj jedan post
Old 27.03.2009., 13:50   #72
Quote:
dancee_e kaže: Pogledaj post
Ja sam dosta čitala o tom problemu na internetu i u nekim knjigama.. i ne znam dal imam taj problem.. Imam 16 godina i imam decka vec vise od 6 mjeseci.. i kad smo intimni kad se uzbudim on mi proba stavit prst u....... ali ne ide.. ja se jednostavno sva zgrcim i ne mogu se opustit.. i ne znam zasto.. ali prosle godine sam probala stavit tampon.. i uspjela sam ga stavit normalno i sve.. ali sam imala problema pri vađenju.. ko da je zapeo za nesto.. jedva sam ga izvadila nekako sa strane.. od tad ga nisam htjela stavljat ali sam opet probala misleci da cu uspjet i na kraju sam ga opet jedva izvadila.. i zakljucila da ga vise necu stavljat.. ako sam ga uspjela stavit.. i sebi uspijem stavit prst jedan i ne do kraja... da li mozda imam taj problem ili? jer kad mi decko to radi bas ne ide nikako.. i ful me strah seksa.. ne znam koga da pitam..


??? ???
Pitaj ginekologa koji ce utvrdit da li se radi o vaginizmu ili nekom drugom problemu jer ovo sto opisujes mogu biti i neke druge stvari.. zato prvo k ginekologu po misljenje..
Sacreus is offline  
Odgovori s citatom