Pogledaj jedan post
Old 08.06.2009., 12:12   #78
Quote:
dersette kaže: Pogledaj post
a dobro onda. mislim, onda vjerojatno i jest.
ma ja samo sam imala (i još uvjek osjećam ostatke otataka) taj problem.
pa ono, znam da smo svi različiti,ali možda u stotini rečenica koje napišem neka će djevojka ili žena naći jednu koja će joj pomoći...
mene ovo rastužuje jako...ne to što se ne mogu seksati,nego me rastužuje jako pomisao da imaju prazninu u sebi,tupu i bolnu, da su doživjele nešto loše...
malena sam još..no nekako...imam onaj majčinski osjećaj da bih ih tako zaštitila od svega toga, baš kao što sam ja trebala nekoga da me zaštiti a nisam imala.
zvučim možda patetično.
no ne solim pamet ikome. nemam magičnu formulu.
moji postovi na ovu temu su samo grčeviti strah od suočavanja sa nemogućnošću da nas zaštitim.
preosjetljiva sam na temu seksualnosti,beba i žena....ja bih najradije sve žene sakrila negdje ispod majice da im nitko ne može nauditi.
bože kako sam djetinjasta. ne igram se boga. samo se bojim. neznam čega.
Lijepo. Pogotovo razumijem da se tako osijecas s obzirom da si imala taj problem, pa znaš o čemu je riječ. I ja imam taj problem i partnera koji me razumije i s kojim mogu sve pricati, i stvarno nema sto nismo pokusali i nista. Blokada je tu, u to doba sam se pozalila i ginekolozima i reakcija je bila takva da mi je zao da sam ista rekla. Problem mi traje godinama i sad sam zapravo vec u godinama da moram priznat, nemam vise ni volje za pokusavati, i izgubih nadu da ce biti ista bolje. A sto se moze. Ima nas razlicitih, svako ima nesto, eto ja sam medju tim rijetkima s tim problemom. A nemrem reci da imam traume iz djetinjstva i to, ma ja sam malo njeznija, OK mozda sam neke stvari obicvno preozbiljno shvacala, imala sam neke romanticne predodzbe o svemu i tako... U svakom slucaju, osim partnera nisam imala nikoga da me zastiti od toga, pomogne, razumije... Srecom, on je jos uvijek tu uz mene, svijestan da je eto on medju onima kojima nije sudjen taj uzitak.
UvijekProblemi is offline  
Odgovori s citatom