Tema: Kurve
Pogledaj jedan post
Old 05.10.2011., 16:03   #12
ruku na srce nisu ni muskarci nesto pametniji u to doba..njima je samo do igrica.. a opet zenske su puno zrelije od svojih vrsnjaka.. ja sam pomalo skeptican na cijeli clanak ..kao prvo gdje je objavljen..kao drugo kao zasticeni podaci i sl.. ali siguran sam da tog ima..bilo je tog uvijek i bice..
vec se pisalo na MK da je napravljeno istrazivanje nad tinejdzerskom populacijom (GB) i utvrdejeno je da je IQ nizi za 2 od generacija sto su isle u skolu prije 30g.. vjerojatno internet i preskakanje s jedne stranice na drugu bez da se ista zavrsi..nekad su muskarci ucili stihove a danas ih izguglaju pa kopiraju..

natrag na temu..te djevojcice ili sto su vec su vec postale drolje..a ako nisu postace..no jednostavno nije to njihova krivica..nisu one jedine glupe u drustvu ali cijelo drustvo se tako ne ponasa.. naravno u pitanju je lova i mozda jos vise prestiz..zivi se zbog sela.. evo jucer izbacen ajfon 7x brzi od ajfona4..ovi svi sad zele promjeniti cetvorku koju mozda imaju 3 mjeseca..moze moze samo plati 500 eura i selo ce ti zavidjeti..
povratak na droljice..mozda one samo tako glume ali mozete misliti kako price brzo lete u razredu i skoli.. neke i vole da se prica o njima..
no meni su interesantni roditelji..ako dodje kcerka s tamo nekom skupom jaknom ili markiranom tasnom a oni nista ne kazu naravno i oni su sukrivci.. ocevi u biti nemaju pojma sto je koja marka..i sto djeca imaju od robe..majke naravno znaju..e sad pitanje za milijun eura je a sto rade majke umjesto da odgajaju djecu da ne postanu drolje ili kurve ili tako to..
jedan od mogucih odgovora je ..pisu na ZK...
otidjite tamo i procitajte samo naslove topika i bice vam jasno zasto toliko lopova, kradljivaca, lijenih i drolja u drustvu..
dobro nam jos i ide..bice ovo jos gore kad ove drolje krenu svoju djecu odgajati
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline