Pogledaj jedan post
Old 25.04.2006., 20:51   #14
i napokon je gotovo
dali ste mi motivacije i nisam odustala od žute boje, na kraju smo muž i ja farbali u žuto nakon što je svekar dao prvu ruku bijele boje. Natezali smo se s njim i na kraju ga sprašili i velim, završili sami.
Ispalo je super
Kuhinja je komplet žuta, osim jednog zida gdje smo stavili samo tri okomite žute pruge na bijelu podlogu i stvarno izgleda odlično. Totalno razbija prostor!
Pošto su pločice zelene boje odlučila sam da ću staviti svijetlo zelene zavijese.

Dnevni je isto u žut s tim da je jedan veči zid na okomite žute pruge i dva bočna (uža zida). Uglavnom isti sistem kao i u kuhinji.
Zavjese u dnevnom će biti boje marelice.

E sad, najviše frka smo imali s miješanjem. U 15 litara jupolove bijele boje stavili smo 1 toner od jupola 'Dipi' (preporuka je na 10 litara 1 Dipi), uglavnom - dodali smo još 5 Dipia da bi dobili željenu nijansu, nešto jaču od boje krempite koju ste često spominjali u svojim postovima. Dva puta sam išla kupovati Dipie

Inače prije miješanja bili smo i u Pevecu i u Merkuru jer smo htjeli da nam oni smiješaju nijensu u onom aparatu. U oba prodajna centra imaju tu mašinu koja miješa isključivo kreč i tonere od 'Samoborke'. Samo miješanje košta oko 250,00 kn tako da smo odmah odustali.

Stan je donekle čist, jako smo pazili da ništa ne kapa i u biti bio je užitak farbati, farbala i ja ali puno je one sitne prašine koja je nastala nakon šmirglanja pojedinih fleka i mrlja po zidovima. Usisavali smo u tijeku radova i nakon, ali kao i da nismo.

Umorna sam i trebam nekoga da počisti sve ovo

Hvala ljudovi, bok
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom