Pogledaj jedan post
Old 18.04.2013., 16:37   #273
Quote:
JimmyB kaže: Pogledaj post
I da, koliko su govorili o aparatima, oduzimanju, a na kraju su se mogli unijeti.
to su takve gluposti koje se daju pročitat po netu.
ja stalno nosim fotiće, a dečko onu profesionalnu kameru i nikad nikakvih problema

Quote:
Tamara21 kaže: Pogledaj post
Inače dosta ljudi na parteru se rušilo u nesvijest prije samog njenog izlaska na pozornicu pa ih je security vadio van preko ograde,bilo je u nekim trenutcima jako vruće i a svi su bili i uzbuđeni ,svi su se gurali,pogotovo ovi kaj su otraga bili..a užas je bilo kad smo čekali da otvore vrata i puste nas na parter,svi smo bili zgurani i i par puta su otvarali vrata i nisu nas pustili,onda su ljudi počeli lupat po vratima,navodno je jos trajala tonska proba, više se nije moglo izdržat u toj gužvi..

A i ljudi iz njene ekipe pišu da im je bilo odlično na koncertu,i da Bey voli publiku u Zagrebu i da će se vratiti,čak su bili i na plitvicama onaj prvi dan kad su došli u Hrvatsku,bey je sletjela jučer u 14 sati i odmah išla u arenu,mislim da je bey otišla za london,a njena ekipa je već u Budimpešti.-
organizacijski mi je loše bilo to s parterom.
Kod britney su imali zaštitnu ogradu u jednom dijelu partera (kod fanpita mislim) pa onda opet nastavak partera.
što je super funkcioniralo jer se masa nije slila toliko prema naprijed kao jučer navečer.
baš mi ih je žao

Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
Kakva je Franka bila?
Solidno je pjevala. Izgledom je pokušavala ličiti malo na beyonce iz sasha fierce faze.
http://www.jutarnji.hr/multimedia/ar...9_567502S0.jpg
Franka: http://www.story.hr/franka-batelic-b...m-dosla-146225
slatka je onako klempava al trebala je raspustit kosu i nafrčkat ju.
osim solidnog pjevanja je dost jednolično plesala. nije bilo nikakve koreografije.
a vidjelo se da se brzo umorila po izrazu lica i uspuhanosti

beyonce je stvarno liga za sebe

Zadnje uređivanje *soul*mate* : 18.04.2013. at 16:44.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom