Pogledaj jedan post
Old 11.09.2017., 22:39   #3143
Quote:
IQ0007 kaže: Pogledaj post
ček' sad sam bila na temi: bolesti srca i krvnih žila, jesam ja to dobro zapamtila da ti je jedan pesek već umro??

a btw. na istoj temi Andrej1 piše kak je njegov pesek doživio 15,5 god.!! ja živnula al sam se brzo sabrala, nit je ista dijagnoza, nit je isti tip psa....al' eto, razveselilo me da je bio s ljubimcem tako lijepi broj godina. (to bi u mojem slučaju ak se malićka ipak izvuče bilo još fine: dvije i pol godinice...baš bi to bilo super

za bolesti kičme ti je super ona veterinarka Dani..zaboravila sam prezime (ordinac. kod Hipodroma), hrpu pasa ( i mačića i konja...) digla je na noge...(i ja sam išla kod nje na terapije prije par godina zbog kičme jer mi je malićka znala 'zaštekat'...dg. je bila: progresivna skolioza
je predhodni mi je od srca umro nazalost

Quote:
petra00 kaže: Pogledaj post
IQ0007 drži se. Nemoj se toliko rastuživati. Masiraj je, miluj i pokušaj joj dodirom olakšati stanje. Možda joj to da snagu da se izbori. Ima ženska koja se bavi akupunkturom kod pasa. Dolazi i u Zagreb, te Rijeka i Istra.

OOOOOOO pa ako su u Sloveniji bolji veterinari skokni tamo po mišljenje.
Znam da su bolji sve sam se vec rapitala i u zg na faxu i u VP ali nazalost u ovom trentku ne mogu otici nigdje
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom