Pogledaj jedan post
Old 09.10.2007., 11:05   #13
iz prve ruke znam da nisu sve stvari na akciji nuzno sa istekom roka,ponekad trgovina izbacuje odredjeni artikal iz asortimana pa se mora rijesiti zalihe,a najbrze se rijesava akcijom. isto tako ako je nesta na akciji zbog isteka roka to mora biti naznaceno.
sto se tice penzica i roka trajanja...o moj boze to su cirkusi samo takvi!
prije par dana jedna starica je uzela trajno mlijeko koje ima rok do 12.mjeseca i dodje ona kod kolegice i pita "sta nemate mlijeko sa duzim rokom?" i sad ova se uplasila da je istekao rok a da nije povukla kad je vidila i rekla njoj da je rok do 12.mjeseca baba nju pita "a nemate na dnu palete mozda da je do 1.mjeseca?" bemti kao da ce litru mlijeka piti 2 mjeseca!
isto tako puno ljudi vidi datum na proizvodu pa ko muhe bez glave te pocnu napadat a ne gledaju da pise da je to datum proizvodnje.

eh da i razlog vecini akcija je da privuku kupce npr. stave na akciju rajcicu,ti dodjes tamo kupiti rajcicu i mislis si pa vec kad sam tu kupit cu i malo paprike,e pa treba mi i kruh,kad sam kod kruha mogla bi i malo salame,pa se sjetis da nemas vise praska za robu odes po to i vidis da je i omeksivac na akciji,pomislis ma to mi ne treba sad,ali kupit cu vec kad je snizeno trebat ce mi kadtad....jedna stvar veze drugu i to je najcesci razlog akcija.
__________________
zivot je poput priče,nije važno koliko je dug,već koliko je dobar!
(seneka)
kiki69 is offline  
Odgovori s citatom