Pogledaj jedan post
Old 21.04.2010., 14:55   #15
Quote:
Dr.sc. forumas kaže: Pogledaj post
Možda sad tako misli, ali kad te zavoli i kad ga ti sa svojim igricama napališ mislim da ne postoji taj muškarac koji neće popustiti zovu donje glave

Naravno da od takvog čovjeka ne možeš očekivati da ćete se poseksati odmah, ali ako on u tebi bude vidio nešto posebno i ako ti znaš malo narajcat muškarca budi bez brige
A kad jednom to obavite kasnije će biti ovisan

Jedino je problem ovo što si napisala da seks tebi ne predstavlja nešto više osim zadovoljenja potreba. Tu se vjerojatno jako puno razilazite u stavovima. Iskreno i meni bi to malo bilo onako turn-off, jer i meni je seks nešto puno više od pukog zadovoljenja potreba...

Haha, tko zna - bilo bi zabavno da se to dogodi

No što se tiče ovog zadnjeg - tu sam malo podvojena. Seks mi može predstavljati to puko zadovoljenje potreba, mogu odvojiti osjećaje od te fizičke strane bez ikakvog problema - u smislu da mogu imat fuck buddyja s kojim se nađem tu i tamo i riješimo to No opet nisam kompletno bezosjećajna, puno više mi znači seks kad je s osobom koju volim

I iskreno više ne znam, nije da on ne radi _apsolutno ništa_ seksualno, if you know what I mean
argyle is offline