Pogledaj jedan post
Old 19.10.2006., 15:00   #20
Quote:
te@ kaže:
Ja sam bila prije tamo par dana na 3D kod dr Kosa. Cijena je 550 kuna. Btw. dr Kos je izvanredan. Najbolji ultrazvučni dijagnostičar u Zagrebu.
I ne dobiješ DVD već CD sa malim jpg i avi fajlovima. Dakle, fotke, bolje rečeno screen shootove uzv-a i po par filmića od 15 do 40 sekundi.

Razlika između 2D i 3D za nas laike je kao nebo i zemlja. Doslovce vidiš bebu kako ona izgleda, crte lice, ono - kako se mršti, trlja oči rukom...
"Skenirao" je sve žive organe - od srca, mozga, bubrega, mjehura do ono klasično - ruku, nogu, čak prstića na rukama i nogama.
Sve je na mjestu kako treba biti.

I da - vrijedi svaku lipu. Svaku,


bila sam i ja kod njega (u onih 3 mjeseca trudnoce) i nista od toga nisam dobila,osim slikica.
pa zar to nije i 4D ultrazvuk?
istina da ti prikaze apsolutno svaki milimetar bebe iz svakog moguceg kuta.mene se posebno dojmio prikaz bebe u zutim tonovima imas osjecaj da je mozes dotaknuti.
al nisam bas bila odusevljena njegovim odnosom prema misljenju druga dva lijecnika kod kojih sam bila na pregledu.dobila sam dojam da pomalo ismijava njihovu profesionalnost a nisu bas bili lijecnici iz fusa vec jako priznati i poznati.
no dobro,dojmovi su razliciti.
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom