Pogledaj jedan post
Old 04.03.2007., 17:59   #1
vjezbanje kod kuce =)

u zadnje vrijeme sam stvarno postala svjesna da sam pretjerala sa tezinom (a zapravo oduvijek - od rodjenja sam ovakva)... i sad dosta stvari me muci (kak da se izrazim) psihicki zbog toga... ono.. osjecaj manje vrijednosti i sl bla bla...

i sad bi ja pokusala (napokon) nesto konkretno napravit sa sobom i svojom tezinom (naravno rijesit je se)... tocnije vjezbom kod kuce... teretanu ili neke spravice doma si ne mogu priustit (no money for that ) a u carobne dijete ne vjerujem pa mi osim vjezbe (uz cinjenicu da moram prestat papat) doma zapravo nist ne preostaje...

sad mene zanima ima li koja od vas iskustva s time? koje vjezbice izvodit? koliko?

i jos nesto sto me zanima... cula sam da se vjezbama mogu dodatno ucvrstit grudi... a ja se bojim (s obzirom da imam povece grudi) da ce se hm opustit ako skinem kile... a to ce bit katastrofa s obzirom da imam nepunih 20 godina pa... jel ima koja iskustva s tim vjezbama?

i molim moderatore da ne prebacuju ovo u zdravlje ili gdje god vec jer sam ovo namjerno tu stavila jer me konkretno zanima zensko misljenje
 
Odgovori s citatom