Pogledaj jedan post
Old 14.06.2011., 13:44   #11
Quote:
Moyre kaže: Pogledaj post
Bok cure!
Sad nam je bila patronažna sestra. U 8 dana smo dobili samo 130 g. Tjedan prije je dobila 360 g.. Rekla je da je to malo, ispada samo oko 15 g po danu, a neki prosijek je 25 g. Rekla je da će doći opet u petak u kontrolu. Ne znam šta se tako drastično promijenilo. I dalje dojim na njen zahtijev, preko dana svakih 2-3 sata 20-ak minuta, preko noći svaka 3 sata. Imam stvarno puno mlijeka, čak ono prvo vodenasto malo izdojim prije u krpicu da dobije što kvalitetnije mlijeko. Pazim da potpuno isprazni jednu ciku unutar 3 sata prije nego što joj ponudim drugu.. Jedino mislim da je jučer imala grčeve ili razvojni skok (sad smo između 2 i 3 tjedna), bila je užasno nervozna, plakala cijeli dan, nije uopće spavala, slabo je papala (dok bi došla do zadnjeg mlijeka počela je urlati i vijati se), migoljila se i frkala. Zaspala je tek podvečer i od umora slabo papala. Dal to može biti od toga? Danas mi isto cijeli dan spava, zaspi na cikii i ne mogu je više razbuditi. Baš se izmorila jučer. Sad samo kružim ko jastreb oko nje da joj dam papati čim otvori okice.
Help!
Imate kakav savijet, kako da dobijemo više na težini ili kako da poboljšam kvalitetu mlijeka?
u 2 tj 500 g je težina koja je ok i za mjesečni dobitak, a svakim danom će sve jače cicati i izvlačiti više mlijeka..
nervozni mogu biti od 100 stvari, daj kad god traži i ne brini
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline