Pogledaj jedan post
Old 10.04.2014., 09:47   #73
Pozdrav...
Vidi opcenito razmisljanje o samousluznim autopraonicama je da se radi o velikoj i skupoj investiciji koja definitivno ima potencijla ali je spor povrat uloženih sredsatva i početak nekakve zarade. Osobno nisam u tome, ali sam i sam provodio nekakvo istraživanje o navedenoj investiciji i zaključio sam da u koliko nemas svoja sredstva kojima bi pokrenuo posao, tj. ako ovosis o kreditima, zaboravi...
Drugo recimo da i najes dobru lokaciju i da u tvojoj blizini nema slicnih praonica, pitanje je vremena kada ce netko ko i nema problema sa financijama otvoriti isto ili slicno jer ce se pomamiti za tvojim primjerom i onda se postavlja pitanje da li tvoja godina ili dvije dok se netko drugi ne pojavi je dovoljna za povrat uloženoga..

Što se tiče dobavljača imaš više njih u RH i sve više ih se otvara, kao naprimjer Ehrle, pa Adriatech i sl. (samo google samousluzne autopraonice), i sve one nude opremu, gotove konstrukcije i svajete, ali kao sto sam u pocetku naveo sve to kosta!

I tu je nasa administracija pa ti dajem i jedan link sa kakvim se sve problemima covjek susrece:

HTML Code:
http://www.vecernji.hr/sredisnja-hrvatska/vlasnik-zatvorene-autopraonice-u-bjelovaru-to-je-antipoduzetnicki-396787
SRETNO
blazze is offline  
Odgovori s citatom