Pogledaj jedan post
Old 05.02.2009., 16:37   #15
Tako je .. ja sam bila prozvana za ometanje suradnje kad sam u dopisu pravoibraniteljic navela kako se isplačuje naknada za susrete a nitko ne mari što se isti ne održavaju...
BIla sam prozvana na sudu jer sam zatražila stanku za dojenje 2 tjedna starog djeteta, nakon 2 i pol sata u sudnici...
Bila sam pohvaljena kad sam centar spomenula u jednom dopisu u pozitivnom smislu.. brzo sam shvatila kako sam se prevarila.
Na žuaonijskom sudu me grubo otkantaju, samo što ne ispsuju jer pitam u kojoj je fazi predmet... ipak sam ja poslala sve na ministarstvo pravosuđa...pa su se morali pravdati... a nisam to smijela, ma otklud mi pravo?
Kosorica je poslala hitan dopis u centar kad sam opisala situaciju u kojoj sam se napla -ovrha nd porodiljnim, bez drugih primanja-a sud ne smatra predmet hitnim.. centar ne želi ni pozvati oca a kamoli da pokušaju pomoći.Da, poslala je odgovor, ali oni su mi ponudili jednokratnu pomoć i flaster da više zašutim... koliko se sjećam bila je zatražila hitan odgovor od njih u centru, i obećala me obavijestiti-prošlo je 7 mjeseci... nema ničega.
Nakon tog dopisa, mailom me obvaijestiop czss da je moj ex predložio novi način viđanja i da im se hitno obratim.
Cijeli vikend nisam spavala.. da bi mi u ponedjeljak rekli , da on traži djecu na dva tjedna. Kad sam pitala gdje , kako i kada- nije im ase javljao na telefon. Njima je to normalno, oni se ne bune.A mene je na sudu pitala socijalka-što ako ne preživite 4.carski rez? 2 mjeseca pred porod...
PItala me i zašto djeca ne idu u školu? moj odgovor? pa u hrvatskoj djeca predškolske dobi -ne idu u školu!
ne radi nitko svoj posao.. samo preživljavaju pisanjem trenutnih ideja na papir. i onda, kako te dopadne... Samo ne dao Bog da teta koja piše mišljenje iza sebe ima loš dan ...
__________________
svi na broju...03.05.Michelin
happymom5 is offline  
Odgovori s citatom