Pogledaj jedan post
Old 15.03.2011., 17:45   #4
Quote:
revolution kaže: Pogledaj post
Znam da na pdf Politika u slučaju prelaska kvote od 10 000 upisa, modovi otvaraju novu temu i nema neke drame, iako je riječ o vrlo posjećenom i živahnom pdforumu

No, na pdf Televizija za neke to pravilo vrijedi, a za neke- ipak ne.

Npr tema o turskoj dramskoj seriji Ask I Memnu, koja je u nedostatku adekvatnijeg rješenja obitavala na Sapunicama - izazvala je veliki interes forumašica i pokojeg forumaša, te brojem čitanja i upisa prešišala serije koje se prikazuju daleko duže. Serija je snimljena po knjizi iz 1900. godine, a prvi put je ekranizirana 1975. godine.

S obzirom je broj upisa prešao 10 000 - moderator Ben Marshall je sinoć temu stavio pod lokot i objasnio o čemu je riječ, te napomenuo da se otvori nastavak. Danas je to netko bio i učinio, no moderatorica Štrikalica potom zaključava taj nastavak, uz obrazloženje da je tema krcata uvredama, prijavama, trollanjem ..
Ne bih sada ulazila u moderatorske metode, no ako je sinoć jednostavno naveden kao razlog zaključvanja ono što smo svi i očekivali: prelazak kvote upisa, čemu sad ovaj obrat i odbijanje rješenja?

Moje pitanje glasi, smije li se (mislim, da, smije li se ) otvoriti nastavak teme, kao što je slučaj na drugim podforumima i kao što je slučaj na pdf Televizija sa nekim drugim serijama?
...krenem postati ... kad ono šok !


...ne samo da se smije nego se mora otvoriti nastavak...


...barem dva razloga :

...finale serije bilo je jučer , a danas repriza ; prema tome : serija je presvježa da bi se tema zatvorila

...Nova ili Doma će najvjerojatnije seriju reprizirati ; znači li to da će se onda smjeti otvoriti tema ( interes će sigurno biti velik ) ; ako je odgovor da ( , a sigurno je ) ovo je potpuno besmisleno i pogađa srž problema


...a propos obrazloženja : temu stvaraju i forumaši i moderatori : dakle , ogledalo je i jednih i drugih
Fantazijaucmolu is offline