Pogledaj jedan post
Old 15.03.2011., 17:54   #5
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
Tužna, tužna priča.. u potpunosti vas razumijem. I dalje ostaje zatvoreno.

Kad neka serija završi, a topic ostane otvoren, to je obično zato što je serija megapopularna i što su forumaši, uvjetno rečeno, zaslužili nastavak diskusije. Ovaj topic ne zadovoljava niti jedan od ova dva uvjeta.

I neće se tolerirati da se na sljedećih 1000 stranica topica posvećenom završenoj seriji vrijeđa, trola, tužaka/prijavljuje postove, ratuje sa Ezelom itd itd...

Ovo je bolje nego sam mislila, dakle činjenica da je netko sinoć namjerno upadao i pisao o događajima u japanu (?!) i vrijeđao forumašice na temi - ovdje se navodi kao razlog lokota? Plus što se prijavljivalo (recimo ja sam prijavila jedno 2 put kroz ova 2 mjeseca) kada netko namjerno, a baš je bilo takvih slučajeva, spojla, to je također razlog lokota? to što nismo htjele zbog forumašica koje nisu znale kraj da vide spojlere?

Aha, dakle Ezel je u pitanju, nešto što si kaznila (o tome bi se isto dalo) i što je prošlo prije par tjedana!
Odlično, ja sam zadovoljna odgovorom i hvala na iskrenosti i javnom priznanju motiva zaključavanja teme - a koju si, btw, potpuno, ali potpuno pogrešno opisala
__________________
*
revolution is offline