Pogledaj jedan post
Old 24.11.2008., 15:33   #25
Quote:
miroslav k kaže: Pogledaj post
Sory ali moram te nadopuniti radi drugih ali zbog tvog novog saznanja.
Mnogi "veliki stručnjaci "plinoserviseri kada ne mogu plinskim sustavom koji su ugradili odraditi eko norme ispušnih plinova (a najčešće se check engine lampica pali zbog odstupanja od normale) onda pribjegavaju isključenju lampice preko releja koji u trenutku kada damo kontakt propusti signal pa lampica zasvijetli ali čim upalimo motor relej odradi svoje i isključi lampicu.
Pametnima ne treba objašnjavati što to dugoročno znači za motor a onima drugima ponovni odlazak kod servisera i nakon toga više ne vide lampicu preporučam test kako bi saznali da li je serviser stvarno podesio mapu kako treba ili je uradio upravo ovo što sam rekao.Pošto se radi o zadiranju u profesiju upute kako to provjeriti može dobiti svatko ali samo preko PP.
a ja ti garantiram da je ova ekipa koja je to ugradila sigurno sve 100% cisto odradila i da sigurno nije micala lampicu
jednostavno su odlicni majstori i napravili su sve kako treba
inace, to mi se dogodilo jednom da se upalila i ugasila sama od sebe nakon tih 50 km i bez odlaska majstoru poslije toga tako da lampica funkcionira
samo jednostavno se nema razloga paliti
albinokiller is offline  
Odgovori s citatom