Pogledaj jedan post
Old 23.12.2010., 21:04   #8
Ja nikad nisam išla u vrtić. Čuvala me baka i super mi je bila, ali sam pomalo zavidjela vrtićkoj djeci. Činilo mi se da je tamo tako zabavno. A sada se trudim svojoj maloj što duže organizirati čuvanje, da što kasnije krene u vrtić .

Mama je rano ostala udovica...bila je stroga. Tako da smo, što bi neki rekli, bile "dobro odgojene". S nas 3 je svugdje mogla ići, jer smo bile mirne, poslušne i pristojne. Moja kčer već sada pokazuje da će biti suprotno od toga

Jeli smo dosta zdravo...slatkiše umjereno...Toga ću se nastojati držati i sada...

Ono što mi je super kod nje je što je nama sestrama stalno govorila da moramo paziti, čuvati i voljeti jedna drugu. Tako da i ja sada svojoj kčeri želi da ima brata i sestru, jer mi sestrinska ljubav nešto zbilja posebno. Jednom sam sa sestrama bila na nekom putovanju,,,, gospođa na recepciji hotela se iznenadila kad je vidjela da smo sestre, mislila je da smo samo prijateljice...rekla je da se nada da će tako jednog dana i njena djeca putovati tako skupa...
agni is offline  
Odgovori s citatom