Pogledaj jedan post
Old 25.01.2004., 22:46   #19
Sa prvim djetetom imala sam isti problem, samo sto nije povracala jednom dnevno, vec nakon svakog obroka. Na prvom mjesecnom pregledu dobila je samo 150 g. Sjecam se kako sam plakala i gledala druge bebe bucmastih obraza. Naisla sam na dobru pedijatricu koja mi je rekla da treba probati sve prije operacije, jer beba nije siva, vrlo je zivahna, znaci da jos mozemo cekati. I pokusale smo sve polako. Izmedju donjih precki kinderbeta i madraca natrpala sam rucnike, tako da je madrac bio jako uzdignut. Tako je spavala, Sjecam se da sam jos u flasicu stavljala nekakve kapi, ne znam im vise ime, ali kao omogucavale su lakse podrigivanje. Sve to skupa nije bas pomagalo, i dalje je povracala, nocima nisam spavala, sve u strahu da se ne zadavi povracotinom. Bitno je zato da spava na boku. Nija puno dobivala na tezini, ali bila je i dalje vesela beba, vrlo zilava i dobre volje.
Ta je muka trajala sve negdje do sestog mjeseca kada je polako prelazila na tvrdu hranu. Nikada do kraja nismo ispitali sto je to zapravo bilo. Danas je cura desetak godina, polako ulazi u pubertet i ne mogu je odvojiti od hrane, narocito se trpa sendvicima. Uh.
Eto, znam da si jako zabrinuta, mozda ce ti moje iskustvo pomoci da se smiris.
Lavanda is offline  
Odgovori s citatom