Pogledaj jedan post
Old 15.09.2012., 14:02   #5
Quote:
thatfeel kaže: Pogledaj post
Koja hrpa bullshita.

Ovaj članak ne samo da je rasistički nego i netočan i nema nikakve logike. Kakve veze ima to tko od nekud dolazi. Pa nećemo valjda biti kao Amerikanci i paziti da imamo točno određen postotak bijelaca/crnaca/azijata pri zapošljavanju, ili u našem slučaju Dalmatinaca, Istrijana, Slavonaca. Važno je sposobnost, a ne odakle je netko. Sumnjam da bi ijednom Zagorcu i Međimurcu smetalo to što nema nekog njihovog u vladi ako ta vlada dobro radi svoj posao. Oni koji se osjećaju zakinuti zato što u vladi nema nikog iz njihove regije se i zaslužuju osjećati zakinuti jer ih očito boli briga za sve van svojeg sela. Između ostalog, premalena smo zemlja za takve glupe nepotrebne podjele.

A i ovaj popis Srba u vladi je čista glupost. Otkad je Arsen Bauk Srbin? Jedina ne-hrvatica u vladi je Milanka Opačić, a niti ona se baš ne želi izjasnit kao srpkinja, koliko ja znam. Jovanović i par ostalih možda imaju srpsko porijeklo, ali su rođeni i odrasli ovdje i smatraju se Hrvatima.
A u kojem detalju ti pronalaziš sposobnost vladajuće garniture? Spososbni su koliko vidim jedino sebi udovoljavati, kao što su to činile sve graniture do sada. Prvo što su učinili jesu sebi povisili prava i plaće, a raji dijele otkaze i smanjuju stećena prava i to sve dok tonemo u sve dublju krizu.

Ako Međimurcima i ostalima ne smeta što nemaju svojih predstavnika u vlasti, e pa meni kao Slavoncu smeta što smo podzastupljeni. Pun mi j Q više ove bahate i prepotentne žgadije iza koje ne stoji ništa nego samo udbaško-orjunaški pedigre i laktanje.

I da, laži su još jedna odlika svih do sada vladajućih, ali mislim da ova najnovija ekipa u lažima nadilazi i samog Sanadera.

Milanović laže kako je za Slavoniju spreman datu ruku u vatru, a ja tvrdim da laže kao pas i to ću dokazati. Uskoro ću na gospodarstvu otvoriti temu o Kukuriku investicijama po regionalnom ključu, dakle investicijama koje se fianciraju iz državnog proračuna.
I te brojke će otkriti pravu sitinu o Milanovićevoj brizi za nas jer brojke ipak ne lažu.

Što se tiče same strukture vladajućih moj naglasak je na zemljopisnom ključu, ne nacionalnom jer čak i pripadnici manjina većinom dolaze s juga. Da ne govorimo o onima koji se broje "zagrepčancima".

Dosta je obmana i laži i dosta mi je onih koji misle da su bogom dani, da znaju, a pojma nemaju.

Car je gol i to treba otvoreno reći.
sperr is offline  
Odgovori s citatom